Kontemplacja życia – w dniu, w którym wspominamy ŻYCIE osób, które odeszły wcześniej. Dla mnie to Święto nie jest użalaniem się nad tym, że ktoś odszedł – ale kontemplacją życia danej osoby. 👍
[ ❗️ uwaga b. zaawansowane ❗️ ]


Jak jest Twoją intencją zostać zapamiętaną / zapamiętanym ?Czego przykładem ma być Twoje życie, gdy odejdziesz z tego świata ?Czy żyjesz na 100% możliwości ? A może pozwalasz – aby to lęk (strach) sterował Twoim życiem ?
Czy jesteśmy wdzięczni za największy dar, który otrzymaliśmy ? Czyli nasze życie ? Jeżeli doceniamy to życie – to robimy wszystko co w naszej mocy -aby nasze życie było przykładem tego co najlepsze.


Czy wybierzesz aby Twoje życie było przykładem tego co najlepsze ?
Przestań marnować czas :👍 Gdy wybieramy życie – wybieramy podstawową zasadę – przestajemy marnować czas na negatywność. Decydujemy jak najszybciej uwolnić negatywność z naszego umysłu i życia.
Smutne nie jest to, że umieramy. Najsmutniejsze jest to, że nigdy tak naprawdę nie zaczynamy żyć na 100% naszych możliwości.
„Życia nie można zniszczyć, życie może jedynie zmienić swoją formę”. D. Hawkins Co to oznacza? Po pierwsze, że nasza dusza jest nieśmiertelna. Ciało tak. Kochamy to nasze ciało i dbamy o nie jak najlepiej potrafimy-ale pamiętamy, że to tylko tymczasowe ubranie. Przyszliśmy na ten świat z niczym i także odejdziemy z niczym. (niestety, dom i samochód – też zostawiamy). Jedyne co możemy zrobić z naszym życiem, to je oddać (dedykować) w służbie innym ludziom. Dopóki tu jesteśmy. To jest właśnie definicja szczęścia. Duchowa energia szczęścia i radości aktywuje się w nas tylko wtedy, gdy energię, której źródło jest w nas – dajemy innym. Nie wcześniej.


Życie ludzkie na planecie Ziemia to jedno z największych i najtrudniejszych wyzwań jakie możemy wybrać. Ego w swej naturze to walka i cierpienie, dominacja i kontrola.


Naszą prawdziwą, duchową naturą jest miłość. Nie lęk. Lęku uczymy się tutaj – na tym świecie. Nie jest nam potrzebny. To program – fałszywe przekonanie o tym, że za nasze przetrwanie odpowiada ego – a tak nie jest. To dusza jest odpowiedzialna za nasze przetrwanie. Energia duchowa do której mamy dostęp i na której wyłącznie tak naprawdę możemy polegać ( na ego to lepiej nie polegać – ego szanujemy i akceptujemy ale wiemy, że nie jest pozytywne ) to miłość. To co pochodzi od Boga daje tylko miłość i spokój. Wolą Boga jest dla nas szczęście i Bóg daje nam tylko szczęście. Cierpienie pochodzi od negatywności ego. To my sami musimy zrezygnować z negatywności aby tego doświadczyć.


Życie pozytywne to życie w którym postanawiamy BYĆ przykładem miłości, radości i szczęścia w życiu innych ludzi. NIE MA WIĘKSZEGO SENSU ŻYCIA niż być przykładem miłości dla innych.


dr Hawkins przypomniał nam „Osoby, które nie stawią czoła tematowi śmierci – zwykle nie żyją w pełni”. Chodzi o lęk. Lęk przed śmiercią kontroluje życie! zdecydowanej większości osób na tym świecie – nawet życiem tych, którzy się zapierają, że tak nie jest.
Aby uwolnić lęk z naszego umysłu (i tym samym życia) – trzeba przestać od niego uciekać i udawać, że go tam nie ma. Musimy zajrzeć do własnego wnętrza – źródło lęku jest w naszym umyśle – nie w świecie zewnętrznym. Trzeba stawić mu czoła. Więcej o tym dziś wieczorem : Dziś o 20.00 na stronie adamkrasowski.pl pojawi się nowe, zaawansowane nagranie audio ( podcast ) – zapraszam.


Z wdzięcznością Bogu za Życie.

Dziękuję. Spokojnej niedzieli.